Ana Sayfa Hakkımızda Foto Galeri Video Galeri Z.Defteri İletişim
MERKEZ PARTİ'DE HAREKETLİ GÜNLER... PARTİ TÜRKİYE GENELİNDE ATAĞA KALTI
MEP Genel Başkanı Prof.Dr. Abdurrahim Karslı, “ Türkiye’nin kader çizgisini değiştirecek yegane siyasi kuruluş Merkez Parti olacaktır “ dedi.
18-10-2020 00:02
MEP Genel Başkanı Prof.Dr. Abdurrahim Karslı, “ Türkiye’nin kader çizgisini değiştirecek yegane siyasi kuruluş Merkez Parti olacaktır “ dedi.
( Haber ve fotoğraflar: Hüsnü Ekizceli- Saime Halaç )
* Türkiye genelinde 54 il ve 551 ilçede teşkilatı bulunan Merkez Parti yeni bir hamle ile çalışmalara başladı. Merkez Parti Genel Başkanı Prof.Dr. Abdurrahim Karslı'nın katılımı ile Ankara'da MP Genel Merkezinde yapılan toplantıya çok sayıda yeni isim katıldı.
* Her biri ayrı özellik, ayrı unvan ve kariyere sahip olan partiye yeni katılanlar tek tek takdim edilirken konuşmak isteyen herkese söz verildi. Söz alanların büyük bir bölümü yaptıkları konuşmada, değişim, yenilik, söylenilemeyenleri söylemek, yapılamayanları yapmak, demokrasi, hak, adalet, eşitlikten bahsetti.
İki dönem Türk İdareciler Derneği Genel Başkanlığı yapan- Emekli Vali Abdulkadir Sarı’ya Genel Başkan Başdanışmanlık unvanını ihtiva eden belgenin verildiği toplantıda AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi, iki dönem Kırıkkale milletvekilliği yapan Kemal Albayrak da yer aldı.
Divanda; Merkez Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Abdürrahim KARSLI, AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi Kırıkkale Eski Milletvekili Kemal ALBAYRAK, Emekli Vali Abdülkadir SARI, MP Teşkilat Başkanı Hüsnü Döğer, MP Genel Sekreteri Yaşar Asiler, MP Ankara il başkanı Zeynep Yıkarbaba yer aldılar.
Toplantıda 8 Kasımda yapılacak Merkez Parti Ankara İl Yönetiminde görev alacak isimler katıldı. Katılımcıların Takdimlerinden sonra söz alan konuşmacılar Merkez Parti’nin geleceği ve bugün için neler yapılması gerektiği konusunda önemli açıklamalarda bulundular.
Toplantıda bir konuşma yapan Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdürrahim Karslı ise şunları söyledi:
“ Doğrusu böylesine muhteşem bir kadro ile karşılaşacağımı tahmin etmemiştim. Gerçekten çok duygulandım, mutlu oldum. Sizler Merkez Parti Ankara İl Teşkilatını zirveye taşırsınız, itiraf etmeliyim ki, Türkiye genelinde göstereceğiniz faaliyetlerle ülkemizin kader çizgisini bile değiştirirsiniz.
Türkiye’de siyaset her bakımdan marazi bir durumla karşı karşıya. İktidar milletimizin arzu ve isteklerine cevap veremiyor, muhalefet ise iktidar treninin arka vagonu konumunda. Bu da gösteriyor ki, idarede ve siyasette büyük bir boşluk zuhur etmiş durumda., Allah nasip ederse bu boşluğu bizler-sizler yani Merkez Partililer dolduracak.
Bizim devletimizin bekası, milletimizin huzur ve refahından başka bir düşüncemiz yok. Sizlerin de aynı duygu ve düşüncede olduğunuz kanaatindeyim. Devletimizin onarıma ihtiyacı var, bunu bizler yapacağız, ayrıca hep birlikte omuz omuza verecek ve geleceğin Türkiye’sinin ihya ve inşasını bizler gerçekleştireceğiz.“
Toplantı birlikte çektirilen fotoğrafla sona erdi.
MERKEZ PARTİ ANKARA İL KONGRESİ LİSTESİNDE MUHTEMELEN YER ALMASI BEKLENEN İSİMLER ŞUNLAR
Fuat Turgut ( Eğitici-İşletmeci /Eğitim Kurumları Sahibi ) Prof. Dr. Hayrettin İvgin Akademisyen/ Yazar ) Tarık Sezai Karatepe Araştırmacı-Yazar) Dr. Zeki Şahin (Akademisyen) Veysel Özdemir( İnşaat Yüksek Mühendisi) Hüsnü Ekizceli ( Maliyeci-Araştırmacı) Miraç Aslan ( Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Yüksek Okulu mezunu Lisans –Milli Hakem ) Reşit Yılmaz ( Emekli Bürokrat/Siyasetçi) Bayram Kocaman ( Eğitimci / İdareci) Regayıp Maden ( Yatırım Proje Uzmanı ) Ahmet Güngör ( İş Adamı- Siyasetçi) Savaş Karat ( Danışman / Emekli Bürokrat ) Serap Turgut (Yayın Yönetmeni) Abdullah Şenol( Emekli Bürokrat ) Kardelen Sinem (Güzellik Uzmanı / İnsani ilişkiler Koordinatörü) Saime Halaç ( Eğitmen / Yönetici) Üzeyir Altınkanat ( Eğitimci, Emekli Bürokrat) İsmail Gümüş (Emekli Özel Kalem Müdürü) Nevzat Ustaoğlu (Ekonomi-Maliye Başmüfettişi) Şener Mete ( TRT Milli Spikeri / Güzel Okuma Üstadı ) Erdoğan Çalışıcı ( İş Adamı ) Ali Sancar ( Mucit- Zenatkar) Nazlı Demirelli (Serbest Mali Müşavir) Serhat Yüksel (Sanayici-İş Adamı) Hikmet Yüksel( Emekli Kültür Müdürü) Halil Metin Aslan ( Emekli Bürokrat ) Nesrin Başar ( Siyaset Uzmanı) Ali Alkaç ( Emekli Özel Kalem Müdürü) Şerafettin Bakırdöven (Eğitimci) Tuğba Sökülmez ( İktisatçı) Kâmil Ünal ( Emekli Hastane Müdürü) Hasan Albayrak ( Emekli Emniyet Mensubu) Halim Arıoğlu (Ticaret- Siyasetçi) İsmail Gümüş ( Emekli Özel Kalem Müdürü) Yakup Yıldız ( Müteahhit) Seval Albayrak (Deniz Mahsüllerinde Şef)Meral Asiler (Ticaret erbabı ve Aile İlişkileri uzmanı ) Ahsen Kocatürk ( İş Kadını ) Borahan Mavi (Mali Müşavir) Özgür Özkan ( Yeminli Mali Müşavir) Abdurrahman Yılmaz (Eğitim Kurumları Yöneticisi) Zülfikar Serin (Emekli Bürokrat) Ülkü Şahin ( Danışman – Müteşebbis/ Eğitmen) Zeynep Sezer ( TURİZİMCİ / Toplumsal olaylar Mütehassısı /Siyasetçi ) Mualla Korkmaz ( Bankacı / Halkla ilişkiler uzmanı)
28 defa okunmuştur.
Etiketler : -
Yorumlar..
Henüz Yorum Yapılmamış
 
İSMAİL UÇAKÇI

YESEVİ, BEKTAŞ-İ OĞUZ OCAKLARI AÇILMIŞ…!!!"
Prof.Dr. ANIL ÇEÇEN

DAĞ BAŞI TOPLANTISINDA KONUŞAN Prof.Dr. ANIL ÇEÇEN ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ . ÇEÇEN ŞUNLARI SÖYLEDİ:
Prf. Dr.TURAN USLU

KIYI KUMULLARI VE KORUNMASI ( 6 )
Prof.Dr.HAYRETTİN İVGİN

EN İYİSİ DEMOKRASİ VE PARLAMENTER SİSTEMDİR
Gürhan GÜRSES

NAKKAŞIM RABBİMDİR
CEVDET SEZGİN

BİR YOL HİKAYESİ 2.
HASAN KAYA

KÖYSEL DÖNÜŞÜM / TERSİNE GÖÇ
KAMİLE ÖZDEMİR

BELEDİYELERİN İŞ İSTİHDAMI
YASEMİN AKYOL

TEK GERÇEK HAZİNE: AİLE
SAİME HALAÇ

ÖLDÜREN SEVGİYİ KADINLAR OLARAK ASLA İSTEMİYORUZ
DERYA FİLİZ KORKMAZ

KORANA GÜNLERİNDE MARKALAR NASIL İLETİŞİM KURMALI?
AYSEL RAİFE AKKANAT

BİZ SENİN YAŞINDAYKEN
HASANKEYF’TE TARİH SULARA GÖMÜLDÜ
BİZANS DÖNEMİNDEN KALAN KİLİSEYİ AHIRA ÇEVİRD
‘KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NDE AŞI YAPILAN GÖNÜLLÜ
SAKARYA GAZ SAHASI İÇİN 40 KUYU AÇILACAK
ERMENİSTAN ORDUSU AZERBAYCAN’I VURDU
ANTALYA’YI FIRTINA VURDU: 1 ÖLÜ
KANUN DEĞİŞTİ, YARIM MİLYON GENÇ ASKER KAÇAĞI
MERKEZ PARTİ'DE HAREKETLİ GÜNLER... PARTİ TÜR
LÖSEMİYİ YENEN GENÇ HEMŞİRE CORONAYA YENİK DÜ
TÜRK DÜNYASI SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KIBRIS
TÜRK DÜNYASI SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KIBRIS
EKMEK FİYATINA ZAM KARARI
FET֒DEN TUTUKLANAN AKP’Lİ ESKİ BELEDİYE BAŞK
MERKEZ PARTİ'DE HAREKETLİ GÜNLER... PARTİ TÜR
ESKİ BELEDİYE BAŞKANI KENDİ TARLASINDA ÖLDÜRÜ
İYİ PARTİLİLERE POLİS ENGELİ
TESTİ POZİTİF ÇIKAN BAŞKAN YÜKSEL İSTANBUL’A
İMAMOĞLU: YOL KENARI DİKEY BAHÇELERE İHTİYAÇ
MASKE TAKMAYANLARA KARANTİNA UYGULANACAK
TEM OTOYOLU BOLU DAĞI ANKARA YÖNÜ BİR AY KAPA
ANKARA
Yazılım : Networkbil.net
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ® www.turkiyeanadoluhaberleri.com