Ana Sayfa Hakkımızda Foto Galeri Video Galeri Z.Defteri İletişim
İSTANBUL HEGEMANYOSUNU ER GEÇ YIKACAĞIZ
İstanbul’a yapılan yatırımlar( çılgın projeler ) Anadolu’ya yapılan tüm yatırımlara eş değer. Hele Başkentimiz Ankara’ya hiçbir şekilde çılgın proje uygulandığı yok. 19 Mayıs Stadı yapılacaktı onu da hiç durmadan geciktiriyorlar.
19-01-2020 22:59
• İstiklal mücadelesinin verildiği, Cumhuriyetin kuruluş efsanesinin yaşandığı yer olan Ankara’ya karşı mevcut iktidarın anlaşılmaz bir rahatsızlık duyduğu söz konusu. Öyle ki, birçok devlet kurum ve kuruluşları İstanbul’a taşındı. Son olarak da Merkez Bankası’nın taşınması söz konusu.

• Anlaşılıyor ki Ankara mahzun ve mahcup, yani sahipsiz. Mübarek oylarımızla seçtiğimiz milletvekillerinden ses seda yok. Hiç umursamıyorlar belli ki, umursasalar ne olacak korkarlar konuşmaktan, korkarlar fikirlerini beyan etmekten.
• ŞİMDİ BEN SORUYORUM: Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkenti Ankara’da kaç yıldır milli futbol müsabakası yapılmıyor?... Tamı tamına 25 yıl oldu. Çünkü FİFA kurallarına uygun bir tek bile stadımız yok. Ne hazin değil mi?..
• YA İSTANBUL’da FİFA kurallarına uygun stat var?... Tam altı… Allah bu haksızlığı görmeyenleri ıslah etsin. Ancak bu kadar intizar yetmez. Hakkımızı aramamız lazım. Mesela 100-1500 taraftarı ile müsabakalarını oynayan Başakşehir Futbol Kulübünün tam teşekküllü stadı var. Çünkü bu takım devlet destekli. Yıllardır formasında Boğaziçi Köprüsünün reklamı ile çıktı sahaya. Kim bilir ne kadar destek gördü (!) Diğer bir devlet destekli kulüp ise Kasımpaşa.
• ANADOLU ARSLANLARI (YİĞİDOLAR) İSTANBUL ‘A BAŞ KALDIRDI …
Evet tam da zamanı. Hiç değilse-onlar Kanal İstanbul ile uğraşırken biz Anadolu olarak futbolda bir şampiyon çıkarıverelim. Yani Sivasspor’u şampiyon yapalım.
Zaten debelenmeye başladılar. Başakşehir hariç üç büyükler denen o takımlar borç batağında. İşin ilginç yönü hala daha yabancı futbolcu transferi peşindeler. GS ‘ın yabancı kontenjanı 14 olmasına rağmen 17’ye ulaştılar. Utanma yok bunlarda. Fener’de öyle, Beşiktaş da.. Yabancı kontenjanın bu kadar olmasını isteyen o üç büyükler biliyor musunuz?...
BU UTANMAZLARI YER İLE YEGSAN ETMENİN TAM ZAMANI
Bu hafta devlet kamımı olarak adlandırılan Kasımpaşa Trabzon karşısında 6-0 gibi bir skorla perişan oldu. GS Denizli karşısında zor kazandı. Fener de öyle. Beşiktaş’ı ise yenip kanatlarını kırdık. İki hafta sonra ikinci bir devlet takımı denilen Başakşehir ile karşılaşacak Yiğidolar.. Allah’ın izni ile öyle bir Anadolu tokadı vuracağız ki geldikleri gibi arkalarına bile bakamadan İstanbul’a kadar gidecekler.
VE İNŞAALLAH SİVASSPOR (YİĞİDOLAR ) İLE İSTANBUL HEGEMANYOSUNA FUTBOL İLE SON VERECEĞİZ. Cenab-ı Hakk yardımcımız olsun. Tüm Anadolu insanından dua ve destek bekliyoruz. Allah nasip ederse ben de Sivas-Başakşehir maçını izlemek için Sivas’ta olacağım.

 

56 defa okunmuştur.
Etiketler : -
Yorumlar..
Henüz Yorum Yapılmamış
 
MEHMET AKYOL

LİBYA’YA ASKER GÖNDERİLMESİNİ DESTEKLİYORUM
CEVDET SEZGİN

PKK BELASINDAN KURTULMANIN ÇARESİ VARDIR
Gürhan GÜRSES

GECENİN SÜTÜNÜ RUHUN AVLUSUNA SAĞMAK "DEF"
NURETTİN DOĞAN

AH ŞU PARTİCİLİK VE MEZHEPÇİLİK!
NEVİN BALTA

Orta Doğu’nun Türkçesi
REŞİT YILMAZ

Türkçe giderse ne Türkiye kalır, ne Türk kalır
ADALET ESKİ BAKANI OLTAN SUNGURLU: TÜRKİYE’DE
KORKMAZCAN: AMERAKA GİZLİ ÖRGÜTLERİN YÖNETTİ
BAYINDIRLIK ESKİ BAKANLARINDAN CENGİZ ALT
RAHMETLİ ÖZAL'IN DANIŞMANINDAN MESAJ VAR!...
ESKİ CEZAEVİ KÜLTÜR MERKEZİNDE DÜZENLENEN MUH
MHP ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ GRUP B
BİR TOPLANTI DAHA İCRA EDİLDİ VE MUHTEŞEM ORG
DEPREM BÖLGELERİNE YARDIM YAĞIYOR
DEVLET YÖNETİMİNDE İDARECİNİN ROLÜ TARTIŞMAYA
SOHBET ÖZLEMİMİZİ DEREBAĞ KÖYLÜLERİ İLE GİDER
ANKARA
Yazılım : Networkbil.net
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ® www.turkiye anadoluhaberleri.com