Ana Sayfa Hakkımızda Foto Galeri Video Galeri Z.Defteri İletişim
AK PARTİ TEŞKİLATIN GAZINI ALACAK
Çamlıdere'de yerden mantar biter gibi aday çıktı, Beypazarı'nda Sefa Varlık rüzgarı, Haymana'da Özdemir Turgut'la devam edilecek mi?..
17-11-2018 23:34

    AK Parti'nin teşkilat mensupları Turgut Altınok'a yoklamada oy verecek mi?...

* En merak ettiğim konulardan biri Teşkilat yoklamasında AK Partililer, özellikle de Keçiörenliler Turgut Altınok'a destek verecekler mi?... Veya teşkilat merkezinden oy kullanacak parti mensuplarına böyle bir telkinde bulundular mı?...

*Haymana'da Özdemir Turgut'a Haymanalı AK Partililerin destek vermesinden tabii bir şey olamaz. Özdemir Turgut yokken sanki Haymana apıldayan bebe gibiydi. Özdemir Turgut Haymana bebeğini büyütüp delikanlı yaptı. Her şey bir tarafa Haymana kaplıcalarının suyunu dünyaya tanıttı. Dünyanın bir numaralı şifalı suyu olduğunu tescilledi. Kim yapabilirdi bunu?..

Aslında yapacağı daha çok şey var. İnşaallah sekteye uğramaz, inşaallah AK Partililer teşkilat yoklamasında desteklerini esirgemezler, ve tabii her şey bir yana AK Parti'nin zirve isimleri Özdemir Turgut'un farklılığını fark ederler.

* AK Partililer pazar günü teşkilat yoklaması heyecanını yaşayacaklar. Şimdiye kadar ben bu teşkilat yoklamalarının hiç kazananını görmedim. Hatta en çok oy alan hiçbir Allah kulunun aday gösterildiğine de şahit olmadım. Bilen varsa lütfen bildirsin de yazıma dahil edeyim.

Ancak çok önemli bir hususu buradan ifade etmekte yarar var, her şeye rağmen dürüstçe mücadele verip, ayak oyunları yapmadan teşkilat mensuplarının, oylarını almak çok önemli. Onur meselesi gurur meselesi.

Milli maçı izledikten sonra, bir taraftan milli maç ile ilgili yorum ve eleştirileri dinlerken, bir taraftan da bilgisayarımın başında bu yazıyı tamamlayacağım.

Ancak küçük bir giriş yapmak istiyorum... AK Parti'den Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kaç aday adayı var?.. Ciddi olarak sesi çıktığı kadar "aday olacağım " diye avaz avaz bağıran bir tek aday var o da Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk.

Başka?...

Valla ciddi manada ortaya çıkan, yüreklilik gösteren, cesaretli olan, daha doğrusu hodri meydan diyen tek yürek var.

Çünkü perde arkasında figüranlık yapanlar veya teşkilatı umuruna takmayıp zirvenin peşinde koşanlar, yalnız ve yalnız zirvenin adamlarına bel bağlayanlar aday yapılsalar bile kazanamayacaklardır da farkında değiller.

Oysa Lokman Ertürk şöyle demek istiyor: " İşte ben buradayım, yaptıklarım ortada, başarılarımı anlatmama gerek yok zaten siz biliyorsunuz, ayrıca ben teşkilatın-AK Parti'nin mensubuyum ve önce Allah sonra da onlara güveniyorum. Sayın genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız ne emir buyurursa o istikamette hareket ederim. Ben bir Ankara çocuğuyum ve Başkentliyim. Ankara'da yalnız Ankaralılar yaşamıyor, Çorumlusu, Çankırılısı, Yozgatlısı, Kırşehirli, Kırıkkalelisi, Sivaslısı (VS) hepsi bizim Ankaralı hemşerilerimiz. Ben aday gösterilirsem önce Allah sonra teşkilat mensuplarımız ve Başkentli hemşerilerime güveniyorum."

BEYPAZARI'NDA SEFA VARLIK RÜZGARI

Seneler öncesinden tanırım. İl genel meclisinde görev yaptığı sıralar işi gücü Beypazarı'na bir lokma daha fazla taam, birazcık daha fazla hizmet alabilir miyim hesabı yapardı.

Senelerdir sabredip bekledi. İş başında olanları kolladı-kolaçan etti. Baktı ki istenilen düzeyde performans yok, baktı ki ilçede birlik-beraberlik sağlanamıyor kararını verdi ve aday adayı oldu partisi AK Parti'den. Hayırlı olsun .

ÇAMLIDERE’DE REKOR ADAY ADAYI

• Çamlıdere Ormanları, havası, suyu, tabiat özellikleri ve güzellikleri ile Çamlıdere müstesna bir ilçedir. Şimdiye kadar bu ilçemize hayat verecek, konumuna uygun projeler hayata geçirilmedi. Cila ile, boya ile, mumyalarla, göze hoş gelen fakat karın doyurmayan, ilçeye performans kazandırmayan unsurlar ön plana çıkınca seneler boşa geçti.

• Bu olumsuzluklar bir yana Çamlıdere Belediye Başkanı Caner Can’ın aday gösterilmeyeceği genel merkez tarafından açıklanınca AK Parti içinde önemli gelişmeler oldu. Nasıl ki Çamlıdere dağlarında bolca mantar bittiği gibi (AK Parti açısından ) Çamlıdere’de de aynen yerden mantar biter gibi aday adayı çıktı. Biz biliyoruz ki hepsi kendi arzusu ile çıkmadı. Çıkarıldılar. Kargaşa ortamı yaratan bazı mahlukatların ayak oyunlarına, gizli planlarına alet oldular.

Teşkilat yoklamasında mücadele verecekler, bakalım nasıl bir sonuç elde edecekler, bakalım siyaset çayırında hangisi başa oynayacak!...

373 defa okunmuştur.
Etiketler : -
Yorumlar..
Henüz Yorum Yapılmamış
 
MEHMET AKYOL

LİBYA’YA ASKER GÖNDERİLMESİNİ DESTEKLİYORUM
CEVDET SEZGİN

PKK BELASINDAN KURTULMANIN ÇARESİ VARDIR
Gürhan GÜRSES

GECENİN SÜTÜNÜ RUHUN AVLUSUNA SAĞMAK "DEF"
NURETTİN DOĞAN

AH ŞU PARTİCİLİK VE MEZHEPÇİLİK!
NEVİN BALTA

Orta Doğu’nun Türkçesi
REŞİT YILMAZ

Türkçe giderse ne Türkiye kalır, ne Türk kalır
İSTANBUL HEGEMANYOSUNU ER GEÇ YIKACAĞIZ
Erdoğan: Libya'da barışa giden yol Türkiye'd
Rusya parlamenter sisteme mi dönüyor ?...
KADIN HAKLARI VE EŞİNDEN AYRILMAK DURUMUNDA
ANADOLU’NUN KÜLTÜR MÜHENDİSİ DURAK TURAN DÜZ
AMERİKA'YA LANET YAĞIYOR..
İDLİP'TE KAN VE GÖZ YAŞI DİNMİYOR
YOZGAT'IN HASBEKLİLER GECESİNDEN HAS GÖRÜNTÜL
SURİYE İLE İŞBİRLİĞİ İŞİMİZİ KOLAYLAŞTIRACAKT
BÖYLE CENAZE MERASİMİ GÖRÜLMEDİ, ONLARCA ÖLÜ
Erdoğan: Libya'da barışa giden yol Türkiye'd
İSTANBUL HEGEMANYOSUNU ER GEÇ YIKACAĞIZ
ANKARA
Yazılım : Networkbil.net
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ® www.turkiye anadoluhaberleri.com