Ana Sayfa Hakkımızda Foto Galeri Video Galeri Z.Defteri İletişim
AK PARTİ TEŞKİLATIN GAZINI ALACAK
Çamlıdere'de yerden mantar biter gibi aday çıktı, Beypazarı'nda Sefa Varlık rüzgarı, Haymana'da Özdemir Turgut'la devam edilecek mi?..
17-11-2018 23:34

    AK Parti'nin teşkilat mensupları Turgut Altınok'a yoklamada oy verecek mi?...

* En merak ettiğim konulardan biri Teşkilat yoklamasında AK Partililer, özellikle de Keçiörenliler Turgut Altınok'a destek verecekler mi?... Veya teşkilat merkezinden oy kullanacak parti mensuplarına böyle bir telkinde bulundular mı?...

*Haymana'da Özdemir Turgut'a Haymanalı AK Partililerin destek vermesinden tabii bir şey olamaz. Özdemir Turgut yokken sanki Haymana apıldayan bebe gibiydi. Özdemir Turgut Haymana bebeğini büyütüp delikanlı yaptı. Her şey bir tarafa Haymana kaplıcalarının suyunu dünyaya tanıttı. Dünyanın bir numaralı şifalı suyu olduğunu tescilledi. Kim yapabilirdi bunu?..

Aslında yapacağı daha çok şey var. İnşaallah sekteye uğramaz, inşaallah AK Partililer teşkilat yoklamasında desteklerini esirgemezler, ve tabii her şey bir yana AK Parti'nin zirve isimleri Özdemir Turgut'un farklılığını fark ederler.

* AK Partililer pazar günü teşkilat yoklaması heyecanını yaşayacaklar. Şimdiye kadar ben bu teşkilat yoklamalarının hiç kazananını görmedim. Hatta en çok oy alan hiçbir Allah kulunun aday gösterildiğine de şahit olmadım. Bilen varsa lütfen bildirsin de yazıma dahil edeyim.

Ancak çok önemli bir hususu buradan ifade etmekte yarar var, her şeye rağmen dürüstçe mücadele verip, ayak oyunları yapmadan teşkilat mensuplarının, oylarını almak çok önemli. Onur meselesi gurur meselesi.

Milli maçı izledikten sonra, bir taraftan milli maç ile ilgili yorum ve eleştirileri dinlerken, bir taraftan da bilgisayarımın başında bu yazıyı tamamlayacağım.

Ancak küçük bir giriş yapmak istiyorum... AK Parti'den Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kaç aday adayı var?.. Ciddi olarak sesi çıktığı kadar "aday olacağım " diye avaz avaz bağıran bir tek aday var o da Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk.

Başka?...

Valla ciddi manada ortaya çıkan, yüreklilik gösteren, cesaretli olan, daha doğrusu hodri meydan diyen tek yürek var.

Çünkü perde arkasında figüranlık yapanlar veya teşkilatı umuruna takmayıp zirvenin peşinde koşanlar, yalnız ve yalnız zirvenin adamlarına bel bağlayanlar aday yapılsalar bile kazanamayacaklardır da farkında değiller.

Oysa Lokman Ertürk şöyle demek istiyor: " İşte ben buradayım, yaptıklarım ortada, başarılarımı anlatmama gerek yok zaten siz biliyorsunuz, ayrıca ben teşkilatın-AK Parti'nin mensubuyum ve önce Allah sonra da onlara güveniyorum. Sayın genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız ne emir buyurursa o istikamette hareket ederim. Ben bir Ankara çocuğuyum ve Başkentliyim. Ankara'da yalnız Ankaralılar yaşamıyor, Çorumlusu, Çankırılısı, Yozgatlısı, Kırşehirli, Kırıkkalelisi, Sivaslısı (VS) hepsi bizim Ankaralı hemşerilerimiz. Ben aday gösterilirsem önce Allah sonra teşkilat mensuplarımız ve Başkentli hemşerilerime güveniyorum."

BEYPAZARI'NDA SEFA VARLIK RÜZGARI

Seneler öncesinden tanırım. İl genel meclisinde görev yaptığı sıralar işi gücü Beypazarı'na bir lokma daha fazla taam, birazcık daha fazla hizmet alabilir miyim hesabı yapardı.

Senelerdir sabredip bekledi. İş başında olanları kolladı-kolaçan etti. Baktı ki istenilen düzeyde performans yok, baktı ki ilçede birlik-beraberlik sağlanamıyor kararını verdi ve aday adayı oldu partisi AK Parti'den. Hayırlı olsun .

ÇAMLIDERE’DE REKOR ADAY ADAYI

• Çamlıdere Ormanları, havası, suyu, tabiat özellikleri ve güzellikleri ile Çamlıdere müstesna bir ilçedir. Şimdiye kadar bu ilçemize hayat verecek, konumuna uygun projeler hayata geçirilmedi. Cila ile, boya ile, mumyalarla, göze hoş gelen fakat karın doyurmayan, ilçeye performans kazandırmayan unsurlar ön plana çıkınca seneler boşa geçti.

• Bu olumsuzluklar bir yana Çamlıdere Belediye Başkanı Caner Can’ın aday gösterilmeyeceği genel merkez tarafından açıklanınca AK Parti içinde önemli gelişmeler oldu. Nasıl ki Çamlıdere dağlarında bolca mantar bittiği gibi (AK Parti açısından ) Çamlıdere’de de aynen yerden mantar biter gibi aday adayı çıktı. Biz biliyoruz ki hepsi kendi arzusu ile çıkmadı. Çıkarıldılar. Kargaşa ortamı yaratan bazı mahlukatların ayak oyunlarına, gizli planlarına alet oldular.

Teşkilat yoklamasında mücadele verecekler, bakalım nasıl bir sonuç elde edecekler, bakalım siyaset çayırında hangisi başa oynayacak!...

736 defa okunmuştur.
Etiketler : -
Yorumlar..
Henüz Yorum Yapılmamış
 
Prof.Dr. ANIL ÇEÇEN

DAĞ BAŞI TOPLANTISINDA KONUŞAN Prof.Dr. ANIL ÇEÇEN ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ . ÇEÇEN ŞUNLARI SÖYLEDİ:
İSMAİL UÇAKÇI

Oğuz Türkmen Şehri Çorum İlinin adının menşei ve kısa tarihçesi
Prf. Dr.TURAN USLU

KIYI KUMULLARIMIZI NASIL KULLANIYORUZ
HAYRETTİN İVGİN

TÜRK ÂŞIKLIK GELENEĞİ İÇİNDE KADIN OZANLAR
Gürhan GÜRSES

NAKKAŞIM RABBİMDİR
CEVDET SEZGİN

BİR YOL HİKAYESİ 2.
HATİCE KÜBRA BİLİŞ ( Yazar )

ATAM İZİNDEYİZ!
HASAN KAYA

KÖYSEL DÖNÜŞÜM / TERSİNE GÖÇ
KAMİLE ÖZDEMİR

Yaşama kaynağımız olan suyun ve toprağın kıymetini bilelim.
HÜSNÜ EKİZCELİ

PANDEMİ DÖNEMİNDE SOSYAL DEVLETİ ARAYANLAR
SAİME HALAÇ

ÖLDÜREN SEVGİYİ KADINLAR OLARAK ASLA İSTEMİYORUZ
DERYA FİLİZ KORKMAZ

KORANA GÜNLERİNDE MARKALAR NASIL İLETİŞİM KURMALI?
AYSEL RAİFE AKKANAT

BİZ SENİN YAŞINDAYKEN
KUYUDA CAN PAZARI: ZAMANA KARŞI YARIŞ
SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK ATAMALARI NE ZAMAN BAŞ
MEB ÇALIŞMA TAKVİMİ NE GÖRE OKULLARIN AÇILIŞ
LGS TERCİH SONUÇLARI İÇİN GERİ SAYIM
AKP’Lİ BELEDİYEDEN ARSA SATIŞI
GENÇ YAŞTA SİYASETİN DUAYENİ OLDU
DÜN GECE AÇIKLANDI: İŞTE KALEM KALEM KDV İNDİ
KURBAN PAZARI KANA BULANDI:2’Sİ AĞIR 5 YARALI
BEŞİKTAŞ 100 MİLYONU TL’Yİ ÖDEDİ, UEFA LİSANS
KREDİ İFLAS RİSKİ TEKRAR NİSAN-MAYIS DÖNEMİ S
500 MİLYON LİRALIK SAHTECİLİĞİ TAPU PERSONELİ
KREDİ İFLAS RİSKİ TEKRAR NİSAN-MAYIS DÖNEMİ S
MEHMET AKYOL’UN BAYRAM MESAJI
BARUT: UÇAN SARAYLARA BİNENLER, ASKERLERİMİZİ
DÜN GECE AÇIKLANDI: İŞTE KALEM KALEM KDV İNDİ
BEŞİKTAŞ 100 MİLYONU TL’Yİ ÖDEDİ, UEFA LİSANS
HER KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ ET DAĞITIYOR AMA Kİ
ANNESİNİ ÖLDÜREN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN İTİ
HÜKÜMETTEN KAYNAKLAR KONUŞTU: OKULLARIN AÇILM
KARAYOLLARI’NA BAĞLI KÖPRÜ VE OTOYOLLAR BAYRA
ANKARA
Yazılım : Networkbil.net
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ® www.turkiye anadoluhaberleri.com