Ana Sayfa Hakkımızda Foto Galeri Video Galeri Z.Defteri İletişim
BAŞKON’UN BİR YILA SIĞMAYAN MÜTHİŞ BAŞARISI
Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu BAŞKON, Genel Kurulu yapıldı. Genel kurul sonucunda eski BAŞKON ailesinin mensupları değişik alanlarda muhafaza edilirken, yenilerle inanılması güç bir ekipleşme hareketi gerçekleştirildi. (Ö.Faruk Arlı'nın haberi )
26-05-2016 11:59
 
 
 Her biri birbirinden üstün özelliklere sahip, kariyerinde zirveyi zorlayan isimlerin yer aldığı yönetimle BAŞKON’un önümüzdeki günlerde büyük başarılara imza atması bekleniyor.
 
    Kendi alanında Anadolu’nun “ilk” konfederasyonu olma özelliğini elinde bulunduran Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu BAŞKON, kuruluşunun üzerinden henüz bir yıl geçmemesine rağmen yaptığı faaliyetler, katıldığı ve destek verdiği sosyal sorumluluk projeleri ve göz kamaştıran hedefleriyle kolay kolay erişilmeyecek bir başarıya imza atmaya devam ediyor.
    10 aylık bir geçmişe sahip konfederasyon, “Genişletilmiş 5. İcra  Kurulu Toplantısı”nda aldığı kongre kararıyla; bugün yeni genel merkez binasında samimi ve coşkulu bir ortamda ilk Olağan Kongresini başarıyla sonuçlandırdı. 
    TRT E.Spikeri, İletişim ve Sunum Kurulu Başkanı Cahit Maaç’ın sunumuyla başladı. Genel Merkez toplantı salonunda gerçekleşen Kongre öncesi Parlamentolar Kurul Başkanı, 21'inci dönem Afyon Milletvekili Müjdat Kayayerli başkanlığında divan oluşturuldu. Divan üyeliği ve kâtipliğine Doç. Dr. Kadriye Kahveci ile emekli bankacı Yüksel Gümüş seçildi.
Bir başarı hikâyesi…
    Genel Başkan V. Av. Nazım Orhan, yönetim kurulu adına yaptığı konuşmada; bir yıllık faaliyet raporunu okudu. Amatör ruhla yola çıkan Başkon’un geldiği noktanın herkes tarafından ilgiyle ve gıpta ile takip edilir hale geldiğini söyleyerek başladığı konuşmasını; 2015 yılında gerçekleştirilen faaliyetleri kronolojik sırayla anlatarak sürdürdü. Üyelerin Başkon çatısı altında kaynaştığını ve büyümeye ant içmiş eda ile yoluna azimle devam edeceklerini vurguladı. Türkiye’nin bütün sorunlarıyla hemhal olacaklarının ilk göstergisinin; yaptıkları Anayasa değişikliği çalışması olduğunu ve bunu ispatladıklarını; bu tür sempozyumları önümüzdeki yıl içinde başta “Eğitim” olmak üzere, ”kültür ve sanatla” sürdüreceklerini belirtti. Ayrıca yıl içinde büyük bir Anadolu Festivaline imza atacaklarının müjdesini veren Orhan, konuşmasını 2016  yılı ikinci yarı faaliyetleri ile 2017 yılı hedeflerini sıralayarak tamamladı.
   Görüş ve öneriler
Gümrük Bakanlığı bürokratlarından Hıdar Mol yaptığı konuşmada “Rejim değişikliğine gittiğimiz bu kritik dönemde, geçişin Türk halkının aklıselim yönüyle “kansız” sonuçlanmasını ümit ettiklerini” belirterek kongrenin başarılı geçmesi temennisinde bulundu.
    Özel Kalem Müdürleri Dernek Başkan V. Mustafa Aydın Alp, “1 yıllık faaliyet raporunu dinlerken şaşkınlığımı ve heyecanımı gizleyemedim. Çok etkilendim. Bizler Başkon’un bize vereceği vazifeye hazırız” diyerek konuşmasını tamamladı.  (Yeni yönetim kurulu listesinde sayın Aydınalp yer aldı )
 
    Kongreye ekibiyle katılan Afyon Şube Başkanı Avukat Emre Çınar; “Kuruluşlarının büyük bir bölümünü gerçekleştirdiklerini, Başkon’un “ilk şubesinin” Afyon’da açılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, destek vermeye ve destek almaya hazır olduklarını” belirtti. 
   Kudret Bulut ise Başkon tarafından üye derneklere destek verilmesini hatırlattı. 
   Girişimci Kadınlar Derneği yöneticilerinden Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendislerinden, Eğitimci, Günay Örücü de kongreye başarı dileklerini aktardı ve projelerin imrendirilen yönüne atıfta bulunduktan sonra “Gelir-Gider Tabloları”nın okunmasına geçildi.
Kılı kırk yaran titizlik
Gelir ve gider tablolarındaki kuruşluk uyum, herkesin dikkatini çekti ve kongreye katılan tüm üyelerin kabul oyuyla onandı.
     Kırk sekiz kişilik “Üst Kurul” delegeleri…
AKADEMİ KURULMASINA KARAR VERİLDİ 
     Divan tarafından Başkon yönetim kurulunun yeni yönetimi için belirlenen 48 kişilik aday listesi ile önergelerin okunmasına geçildi.   Sunulan bir önerge ile yeni federasyonların katılması ve çıkartılması, çalışma komisyonları ile yürütme kurullarının oluşturulması, yeni şubelerin açılması, kuruluş amacına uygun organizasyonların yapılması ve yürütülmesi ile yeni demirbaş, taşınır, taşınmaz mal alım ve satımı teklif edildi ve oy çokluğuyla kabul edildi. Önergeler arasında en dikkat çeken hiç şüphesiz “Başkon Eğitim Akademisi”nin kurulmasına dönük olanıydı. Müjdat Kayayerli, Emine Gümüş, Av. Nazım Orhan, Cahit Maaç, Şükran Kitiş, Arzu Dinçsönmez, Cemal Özkaynak ve Metin Genç imzalı önerge yine çoğunluğun tamamının kabul oyuyla akademinin kurulmasına karar verildi.
Göz kamaştıran yönetim kurulu listesi…
    Başkon’a yeni katılan federasyon ve dernekler ile üst kurul listelerinin Divan başkanlığına sunulmasın ardından yönetim kurulu oylamasına geçildi. Oylaması sonucunda Mehmet Akyol ikinci kez Başkon Genel Başkanlığına seçilirken aralarında üst düzey bürokrat, siyasetçi, akademisyen, öğretim üyesi, işadamı, eğitimci, şair - yazar ve basın mensubu zor ama heyecanlı dönemin bireyleri olarak ağır yükün altına girmiş oldular. 
    İlklerin ilkine imza atan 40 yıllık deneyimin sahibi usta gazeteci Mehmet Akyol’un konuşmasından satırbaşları;
    Alkışlarla kürsüye gelen Başkon Genel Başkanı gazeteci-yazar Mehmet Akyol, söze; “Konuşmamı bitirdikten sonra tek seferde alkışlayın” diyerek nükteden bir talebe imza atsa da konuşması sık sık alkışlarla kesildi…
Öncelikle Başkon’un bugünlere nasıl geldiğinin altını çizdi. Hangi badireleri aştıklarını, o tarihlerde kimlerin yanlarında olduğunu, cılız bir filiz iken kimler tarafından himaye edildiklerini; büyük bir çınar gövdesini andıran yapıda emeği ve katkısı geçen bütün üyeleri, kurum, kuruluş ve siyaset ve sivil toplum kuruluşlarının isimlerini teker teker zikredip teşekkür halkasına alarak büyük bir vefa örneği gösterdi… Akyol konuşmasında özet olarak şunları söyledi: " İlk kuruluşumuzda bazı hedeflerimiz vardı; o hedeflerimizin içinde en önemli olanı iyi bir yönetim, ki bu yönetim birbirine sadakatla bağlı, hizbe ve kindarlığa asla yeri olmayan, kavga da yapsa darılmayan, gayet mütevazi ve saygılı, Anadolu insanının hasletini sinesinde barındıran bir ekibi oluşturmaktı. Durum böyle iken bazı arkadaşlarımızın çıktığımız bu yolculukta yorulacaklarını biliyorduk. Ayrıca bazıları da elbette böylesine halkın içinden seçilmiş ve süzülerek gelmiş bir mükemmeliyet içinde olan bu kadroya ayak uydurması mümkün değildi. Bunun içindir ki bu kongrede yönetimi belirlerken özellikle birbirleri ile anlaşan, ileriye yönelik projeler geliştiren, ufak tefek şeyleri mesele yapmayan, darılmayan, dargın durmayan insanlardan oluşan ir ekibi dizayn ettik. Ben inanıyorum ki bu kadro geleceğe yönelik büyük hizmetlere imza atacaktır. Böylesine zirveye aday bir yönetim kurulu ile çalışmak elbette benim için büyük bir mutluluk olacaktır. Allah utandırmasın "
 
    Daha sonra Uygar Tur’un Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Uslu’nun kongre için gönderdiği çiçek için başladığı teşekküre; Genel Başkan Vekili Nazım Orhan’ın yaptıklarıyla “Büyük bir vatanperverlik” örneği gösterdiğini anlatarak devam etti. Başkon Onursal Başkanı Dr. Ömer Özdoğan’ın kuruluşumuzdan bu yana gösterdiği desteğin, yeni genel merkez binamızın kirasını karşılayarak devam ettiğini, Alagöz Mobilya Yönetim kurulu Başkanı İşadamı Sadullah Alagöz’un ise yeni genel merkez binamızın mobilya teşrifatını üstlenerek büyük bir hayra ve fedakârlığa imza attıklarını dile getirdi. 
    Yine genel merkez tasarımında; Başkon’daki konumlarını bir kenara bırakarak rol alan Genel Başkan Yardımcısı Emine Gümüş, Kurucular Kurulu Koordinatörü Arzu Dinçsönmez ve Yüksel Gümüş’e de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.
     Kuruluş hikâyesinin ardından bir Başkon üyesinde bulunması gereken hususiyetleri dile getirdi. Bunlar; başta sevgi ve saygı olmak üzere diğerkâmlık, fedakârlık, azimle çalışma ve darılmadan yolunda ilerlemek olarak sıraladı. Hiçbir Başkonlu’nun bir diğerine küsmeye ve darılmaya hakkı yoktur. Benim saygı gösterdiğime diğer üyenin de saygı göstermesi gerekir. Örneğin Onur Kurulu Başkanımız, E.Vali Abdulkadir Sarı, Van, Hatay ve Bingöl illerinde valilik gibi çok önemli bir makamda çok güzel ve başarılı hizmetlere imza attıktan sonra bugün bizimle birlikte yol almaktadır. Kendisinin kılavuzluğuna her zaman ihtiyacımız var. O bize yol gösterecek. Zaten idarecilerin “öncülük” ve “liderlik” etme gibi özellikleri vardır. 
    Seçilmişliğin değerini hatırdan çıkarmamalıyız. Hiçbir Başkonlu dargın durmaya cesaret dahi edemez! Yüksek sesle konuşamaz!  Übtlerine kafa tutamaz. Bir sorunu varsa özel olarak gece-gündüz demeden arayıp görüşür ve mutlak surette çözüm yolu bulunur. Yolumuza ancak böyle devam edebilir, başarıya ancak bu şekilde devam edebiliriz. 
Geride kalan “Çileli dönem”
    Bu gün çileli dönemi artık geride bıraktık. Kenan Başayar Denetleme Kurulu Başkanı olarak geçen yaz, bizi köyünde ağırladı ve muazzam bir misafirperverlik örneği gösterdi. Bizler Başkon olarak; köylerin özüne dönmesi taraftarıyız. Köylerin  mahalle olarak anılması köylerin özgürlüğüne vurulmuş bir zincirdir. 
 
Başkon, zirveyi zorluyor…
 
Biz, partiler üstü bir sivil toplum kuruluşuyuz ve bu halimizle zirveyi zorluyoruz. 2016 bizim için tam bir altın ve atılım yılı olacak. Yıl içinde büyük bir kültür sanat etkinliğinin yanı sıra, 17 Anadolu şehrini kapsayan görkemli bir festival gerçekleştireceğiz. 
     Genel Başkanlığa yeniden seçilen Akyol, “Bugüne kadar bizimle olan başta kurucu üyelerimize ve kongre üyelerimize sabırlarından, desteklerinden, katkılarından ve inançlarından dolayı teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.
 
     Onur Kurulu Başkanı, E. Vali Abdulkadir Sarı, küçük bir konuşma yaparak başta divan ve kongre üyelerine teşekkür ederek başarı dileklerini ilettikten sonra; “Bundan sonra Başkon’un kararlılıkla hizmet vermeye devam edeceğine gönülden inanıyorum. STK’ların en önemli eksikliğinin tanınma olduğunu bir kez daha ifade ediyorum diyerek konuşmasını bitirdi. 
 
Zirveye aday isimlerden oluşan yeni yönetim kurulu üyeleriyle çekilen hatıra fotoğraflarıyla kongre son buldu.
 
Haber: Ömer Faruk Arlı
Fotoğraflar: Sadık İkinci
 
BAŞKON YENİ İSİMLERLE ZİRVEYİ ZORLUYOR
 
Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu; düzenlenen genel kurul ile yeni yönetimini belirledi. Yeani seçilen yönetim kurulu üyeleri zirveye aday isimlerden oluşuyor.                                          
 
Ankara’da yeni bir güneş gibi doğan Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu genel kurulu Ankara Maltepe’de bulunan BAŞKON genel merkezinde yapıldı.
 
Her geçen gün katılan federasyon ve bu federasyonların yönetimlerinde bulunan birbirinden değerli insanların katılımı ile kadrosunu güçlendiren Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu, düzenlenen genel kurul ile yönetiminde büyük ölçüde değişikliğe gitti.
 
 
 
BAŞKON Başkanı Mehmet Akyol’un tek liste ile katıldığı genel kurulda aday listesi bütün üyelerin oy birliği ile yeni yönetim olarak tescillendi.
 
 
 
Divan Başkanlığı’nı 21. dönem MHP Afyon Milletvekili Müjdat Kayayerli’nin , divan katipliklerini de Doç.Dr. Kadriye Kahveci ve Yüksel Gümüş’ün yaptığı genel kurula BAŞKON onur kurulu üyesi emekli vali Abdülkadir Sarı ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurul katılımcıları divan başkanı Müjdat Kayayerli tarafından şehitlerimiz için Fatiha okumaya davet edildi.
 
Av. Nazım Orhan tarafından okunan faaliyet raporunun ardından Mevlüt Özpınar tarafından geçmiş dönem bütçe harcamaları okundu ve delegelerin oyları ile ibra edildi.
 
 
 
BAŞKON komisyonlarında görevli federasyon başkan ve yöneticilerinin isimlerinin okunmasından sonra aday listesinin okunmasına geçildi.
 
 
 
Okunan aday listesi oya sunuldu ve oybirliği ile kabul edildi.
 
 
 
BAŞKON Genel Başkanlığı’na yeniden seçilen Gazeteci-Yazar Mehmet Akyol yaptığı teşekkür konuşmasında özet olarak şunları söyledi:
 
 
 
" İlk kuruluşumuzda bazı hedeflerimiz vardı; o hedeflerimizin içinde en önemli olanı iyi bir yönetim, ki bu yönetim birbirine sadakatla bağlı, hizbe ve kindarlığa asla yeri olmayan, kavga da yapsa darılmayan, gayet mütevazi ve saygılı, Anadolu insanının hasletini sinesinde barındıran bir ekibi oluşturmaktı. Durum böyle iken bazı arkadaşlarımızın çıktığımız bu yolculukta yorulacaklarını biliyorduk. Ayrıca bazıları da elbette böylesine halkın içinden seçilmiş ve süzülerek gelmiş bir mükemmeliyet içinde olan bu kadroya ayak uydurması mümkün değildi. Bunun içindir ki bu kongrede yönetimi belirlerken özellikle birbirleri ile anlaşan, ileriye yönelik projeler geliştiren, ufak tefek şeyleri mesele yapmayan, darılmayan, dargın durmayan insanlardan oluşan ir ekibi dizayn ettik. Ben inanıyorum ki bu kadro geleceğe yönelik büyük hizmetlere imza atacaktır. Böylesine zirveye aday bir yönetim kurulu ile çalışmak elbette benim için büyük bir mutluluk olacaktır. Allah utandırmasın "
 
BAŞKON Genel Başkanlığı’na yeniden seçilen Mehmet Akyol’un teşekkür konuşmasının ardından onur kurulu üyesi Abdülkadir Sarı kısa bir konuşma yaparak, böyle değerli bir topluluğun arasında bulunmaktan gurur duyduğunu söyledi.
 
Sunuculuğu emekli TRT spikeri Cahit MAAÇ tarafından yapılan genel kurul dilek ve temennilerin dinlenmesi ile sona erdi.
 
FEDERASYONLAR -ÜST KURUL VE YARDIMCI KURULUŞLARDA GÖREV ALANLAR BAŞKON MENSUPLARI
 
 
 
 
 
1- Abdulkadir Sarı (Emekli Vali ) Onur Kurulu Başkanı
 
2- Dr. Ömer Özdoğan (İş adamı- siyasetçi) Onursal Başkan
 
3- Prof.Dr.Eyyup Sanay ( 20 ve 21.Dönem Ankara Milletvekili )
 
4- Prof.Dr. Kadirhan Sunguroğlu (Akademisyen ) Üniversiteler Arası Kurul Başkanı
 
5- Mehmet Şanal ( Sanayi ve İş Adamları Konseyi Başkanı )
 
6- Av.Sevilay Aslan Dirlik Tutan ) Hukuk İşleri Kurulu Başkanı
 
7- Türker Demir (Sanat ve Kültür Eğitmeni ) BADEF Genel Başkan Yardımcısı
 
8- Seyfi Uzunkök ( Basın Yayın kurulu Başkanı )
 
9- Günnur Yıldız ( Hesap Uzmanı ) Anadolu Kalkınma ve Proje Geliştirme Federasyonu Genel sekreteri )
 
10- Fatma Şahin BADEF Yönetim Kurulu Üyesi
 
11- Emrullah Yılmaz ( Engelliler Kurulu Başkanı )
 
12- Ümit Kaya ( İş Adamı ) Sanayi veİş Adamları Konseyi Üyesi )
 
13- Ali Ekber Doğan ( Uluslararası Turizm ve Ticaret İşbiliği Federasyonu Başkanı )
 
14- Sami Polat ( Uluslararası Drok Federasyonu Başkanı )
 
15- Cahit Öztürk ( Kıtalararası Ticaret Turizm Kültür Proje Federasyonu Başkanı )
 
16- Emel Tığlıoğlu Taş (Hesap Uzmanı ) Anadolu Kalkınma ve Projelendirme Federasyonu Genel Saymanı
 
17- İsmet Taş (Bürokratı ) BADEF Genel Başkan Yardımcısı
 
18- Songül Doyurucu ( Okuma ve Eğitim Kurulu Başkan Yardımcısı )
 
19- Ömer Faruk Arlı ( BAŞKON Kültür Başdanışmanı )
 
20- Yasemin Meydan ( BADEF Genel Başkan Yardımcısı )
 
21- Osman Emir (Bürokrat ) AHİD Şube Başkanı
 
22- Faysal Alp Bürokrat ( Badef Genel Sekreteri )
 
23- Taner Işık (İş Adamı ) BADEF Genel Başkan Yardımcısı
 
24- Meryem Çelik ( Eğitimci ) BADEF Genel Başkan Yardımcısı
 
25- Haydar Erdem ( Emekli Bankacı ) BADEF Genel Başkan Yardımcısı
 
26- Ahmet Koç ( İşçi ) İşçiler arası Diyalog Başkan Yardımcısı
 
27- Kerim Kılıç (İşçi ) İşçiler Arası Diyalog Kurulu Başkan Yardımcısı
 
28- Feride Mutu ( BADEF Kadın ve Aileden Sorumlu kurul Üyesi )
 
29- Asiye Mutlu ( Memur )BADEF Kadın ve Aileden Sorumlu Koordinasyon Kurulu Başkanı
 
30- Ömer Sorey (Türk Sanat Musikisi Sanatçısı) BAŞKON Kültür Kurulu Üyesi
 
31- İsmail Kara (Gazeteci) BAŞKON Basın Yayın kurulu Üyesi )
 
32- Şevket Gürsoy (Bürokrat) K.Hamam Çamlıdere Federasyonu Yük. Danışma Kurulu Üyesi
 
33- Faruk Küçük ( BAŞKON Sanat, Tarih ve Kültür Danışmanı )
 
34- Asuman Dadanlar ( Badef Denetleme Kurulu Başkanı
 
35- Ozan Seydai (Ozan ) BAŞKON Sanat kurulu Üyesi
 
36- Orhan Çıtlak (İş Adamı ) Anadolu Kalkınma ve Projelendirme Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı
 
37- İbrahim Bideci ( Turizm ve Seyahat Uzmanı ) Anadolu Kalkınma ve Proje Geliştirme Federasyonu Üyesi
 
38- Yaşar Yalnız ( Sanayi ve İş Adamları Konseyi Üyesi )
 
39- Özge Kaymak ( Diyetisyen ) Anadolu Kalkınma ve Projelendirme Federasyonu Üyesi
 
40- Nilgün Yılmaz (İletişim Uzmanı ) Anadolu Kalkınma ve Projelendirme Federasyonu Üyesi
 
41- Ümmühan Arıer (Anadolu Kalkınma ve Projelendirme Federasyonu Üyesi )
 
42- Erdal Erçin (Şair –Yazar ) BAŞKON Eğitim-Kültür Kurulu Üyesi )
 
43- Aysel Milli ( Hayır sever ) Engelliler Kurulu Üyesi )
 
44- Ayşe Engin ( Eğitimci ) BAŞKON Eğitim-Kültür Kurulu Üyesi
 
Yeni yönetim kurulu listesi  şöyle.
 
 
 
BAŞKON YÖNETİM KURULU LİSTESİ
 
 
 
1- Arzu Dinçsönmez
 
2- Emine Gümüş
 
3- Nurettin Doğan
 
4- Nihat Erdoğan
 
5- Emin Kerimoğlu
 
6- Ramazan Seven
 
7- Nermin Aydınlı
 
8- Müjgan Erdem
 
9- Müjdat Kayayerli
 
10- Yüksel Gümüş
 
11- Cahit Maaç
 
12- Dursun Acar
 
13- Mehmet Ali Oral
 
14- Esma Atan
 
15- Neslihan Çıtlak
 
16- Kadriye Kahveci
 
17- Saadet Kutlucan
 
18- Sadullah Alagöz
 
19- Şakir Kaya
 
20- Şükran Kitiş
 
21- Uğur Yaman
 
22- Taner Yılmaz
 
23- Ömer Sabri Yolaş
 
24- Mustafa Bal
 
25- İmehan Türkeli
 
26- Bilge Geren
 
27- Selçuk Solmaz
 
28- Yüksel Tezel
 
29- Ayşegül Altın
 
30- Hürriyet Cemal Özkaya
 
31- Sadık İkinci
 
32- Nazım Orhan
 
33- Mehmet Akyol
 
34- Mevlüt Özpınar
 
35- Seydi Gürkan
 
36- Metin Genç
 
37- Kudret Bulut
 
38- Nilgün Yılmaz
 
39- Anıl Aksoy
 
40- Bahattin Demiray
 
41- İsmail Köylü
 
42- Mustafa Aydınalp
 
 
 
43-Ömer Faruk Arlı  
 
 
 
44- Ömer Akay
 
45- Elmas Dinçer
 
46- Meral Otan
 
47- Akif Akpolat
 
48- 
1649 defa okunmuştur.
Etiketler : -
Yorumlar..
Henüz Yorum Yapılmamış
 
MEHMET AKYOL

SİYASİ İSRAF VE KAMUOYUNDA GARNİTÜR OLARAK DEĞERLENDİRİLEN PARTİLER
Prf. Dr.TURAN USLU

KIYI KUMULLARI VE KORUNMASI ( 6 )
İSMAİL UÇAKÇI

YESEVİ, BEKTAŞ-İ OĞUZ OCAKLARI AÇILMIŞ…!!!"
Prof.Dr.HAYRETTİN İVGİN

EN İYİSİ DEMOKRASİ VE PARLAMENTER SİSTEMDİR
Gürhan GÜRSES

NAKKAŞIM RABBİMDİR
CEVDET SEZGİN

BİR YOL HİKAYESİ 2.
HASAN KAYA

KÖYSEL DÖNÜŞÜM / TERSİNE GÖÇ
Prof.Dr. ANIL ÇEÇEN

DAĞ BAŞI TOPLANTISINDA KONUŞAN Prof.Dr. ANIL ÇEÇEN ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ . ÇEÇEN ŞUNLARI SÖYLEDİ:
KAMİLE ÖZDEMİR

BELEDİYELERİN İŞ İSTİHDAMI
DERYA FİLİZ KORKMAZ

KORANA GÜNLERİNDE MARKALAR NASIL İLETİŞİM KURMALI?
YASEMİN AKYOL

TEK GERÇEK HAZİNE: AİLE
SAİME HALAÇ

ÖLDÜREN SEVGİYİ KADINLAR OLARAK ASLA İSTEMİYORUZ
AYSEL RAİFE AKKANAT

BİZ SENİN YAŞINDAYKEN
BU DA PROMOSYONLU BARO: İŞ VAADİYLE ÜYE TOPLU
CORONA BULAŞTIRMADA YENİ TREND: YUMRUK TOKUŞT
BİNGÖL’DE 4.1 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM
TURİZM GELİRLERİ YÜZDE 71 AZALDI
MESUT YILMAZ HAYATINI KAYBETTİ
MERKEZ PARTİ’DEN CUMHURİYET’İN 97.YIL KUTLAM
SİYASET KULVARINDA MEMLEKET VE MİLLET SORUNLA
İSKENDERUN’DAKİ YANGIN FARKLI NOKTALARDAN ÇIK
ERZİNCAN’DA 4.3 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM
İMAMOĞLU’NA HAKARET EDEN İKİ ÜNLÜ İSME CEZA
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ‘100’ÜNCÜ YIL’ GENE
VAKA SAYILARI ARTTI, PANDEMİ HASTANESİNDE YOĞ
İÇİŞLERİ ESKİ BAKANI MEHMET GAZİOĞLU : SON S
BAĞCILAR’DA BAŞINDAN VURULMUŞ ERKEK CESEDİ BU
PANDEMİ SEBEBİYLE CEZAEVİNDEN ÇIKTILAR, SİLAH
MERKEZ PARTİ’DEN CUMHURİYET’İN 97.YIL KUTLAM
OTOBÜS SAPIĞINI ŞOFÖR YAKALAYIP POLİSE TESLİM
İSTANBUL’DA PATİNAJLI VE MAKASLI DÜĞÜN KONVOY
SİYASET KULVARINDA MEMLEKET VE MİLLET SORUNLA
MECİDİYEKÖY-MAHMUTBEY METROSU AÇILIYOR
ANKARA
Yazılım : Networkbil.net
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ® www.turkiyeanadoluhaberleri.com