Ana Sayfa Hakkımızda Foto Galeri Video Galeri Z.Defteri İletişim
BAŞKON KALİTE ÜSTÜNLÜĞÜNÜ KADINLARDA DA HİSSETTİRDİ
•Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir kahvaltı düzenleyen Başkent Ankara ve Anadolu (BAŞKON) Konfederasyonu’na mensup kadınlardan bir grup VakıfBank lokalinde bir araya geldi. Her biri birbirinden özellikli kadınlar hoşça bir vakit geçirdiler.
13-03-2016 06:32
 
    BAŞKON ailesi her geçen gün büyüyor, gelişiyor. Özellikle kadınlar bazında gelişen teşkilatın kalitesi bu oranda da artıyor. BAŞKON olarak ana kademede hatırı sayılır, kültür değeri yüksek ve mümtaz isimlerin olmasının yanında aynı kalite ve özellikte kadınların oluşumu dikkat çekiyor. Nitekim Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kahvaltıda bir araya gelen BAŞKON’lu kadınlar her bakımdan üstün özellikli, vakarlı ve hanımefendi olduklarını teyid ettiler. 
    Bu konuda haber merkezimize bir açıklama yapan  Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON ) Genel Başkan Yardımcısı Emine Gümüş şunları söyledi:
   “ Biz BAŞKON’lu hanımlar olarak yeni bir oluşumu başlattık. Nasıl ki üst kademede erkekli kadınlı seviyeli, vakarlı ve meziyetli arkadaşlar kadrosunu oluşturduysak aynı ölçüler içinde kadın teşkilatımızı da oluşturduk. Allah nasip ederse bundan böyle kapasitemizi ve sayımızı daha da artıracağız. Bizim için en önemli unsur memleket ve milletimiz için yararlı unsurlardır. Bunun için 4 hedef belirledik. Okumak, Çalışmak, Üretmek ve Verimliliği artırmak… Bir de sloganımız var: ANKARA’DAN DOĞAN GÜNEŞ ANADOLU’YU AYDINLATACAKTIR
    İnşaallah “AYDINLIKLI “ günlere kavuşuruz hep birlikte.  
     Kurucular Kurulu Koordinatörü Arzu Dinçsönmez de şunları söyledi: " Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle buluşmamız ümit ediyorum kitüm katılımcı arkadaşları mızı mutlu etmiştir. Başkon'un kadın teşkilatları olarak henüz yeniyiz. Buna rağmen kahvaltımıza katılan hanım kardeşlerimin üstün özellikli olması, her birinin ayrı bir değer olması şahsen beni mutlu etti. Belki iddialı bir çıkış olacak ama, Başkon'lu kadınlar ana kademede de erkeklerden daha fazla sayıya ulaşacaktır. Öyle çalışmalar yapıyor ve yapacağız ki, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm sivil toplum kuruluşları ve halkımızı BAŞKON ailesini takip edip; edep, erkan, kalite ve kültürel manada neler yaptığımıza şahit olsun. Bu özellikleri taşıyan memleket ve millet sevdalılarını aramızda görmek istiyoruz."
 
    BAŞKON'un Kadın ve Aile Sorunları Kurulu Başkanı Yüksel Gümüş ise şunları söyledi:   " BAŞKON ailesi olarak en önemli özelliğimiz kalite üstünlüğümüzdür.  Teşkilatlanmamızı gerçekleştirirken bu hususa dikkat ediyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımızda da aynı minval üzre hareket edeceğiz. İnanıyorum ki BAŞKON ailesi olarak güzel günlere ulaşır, memleket ve milletimiz için hayırlı işlere mührümüzü vururuz. "
     BAŞKON Kadın ve Aileden Sorumlu Kurul'un Koordinatörü ve BAŞKON Anayasa Rapörtörü Asiye Mutlu ise şunları söyledi: " BAŞKON'lu kadınların böylesine münezzeh hanımefendilerden oluşması beni mutlu etti. BAŞKON her alanda vardır ve var olmaya devam edecektir. Örnek verecek olursak, son günlerde gündemin başını teşkil eden Anayası değişikliği konusunda çalışmalar yaptık. Değerli hukukçularımızla birlikte çalıştık ve ortaya bir taslak çıkardık. Ayrıca yaptığımız bu çalışmayı halkımıza teyit ettirmek istiyoruz. Bununla ilgili olarak 20 Mart Pazar günü bir sempozyum düzenledik. Ankara Ticaret Odası Salonun (ATO) da   saat 14.30'da yapılacak bu toplantımıza herkesi davet ediyor ve  GELİN ANAYASAYI BİRLİKTE DEĞİŞTİRELİM diyoruz. 
 
 
1610 defa okunmuştur.
Etiketler : -
Yorumlar..
Henüz Yorum Yapılmamış
 
MEHMET AKYOL

LİBYA’YA ASKER GÖNDERİLMESİNİ DESTEKLİYORUM
CEVDET SEZGİN

PKK BELASINDAN KURTULMANIN ÇARESİ VARDIR
Gürhan GÜRSES

GECENİN SÜTÜNÜ RUHUN AVLUSUNA SAĞMAK "DEF"
NURETTİN DOĞAN

AH ŞU PARTİCİLİK VE MEZHEPÇİLİK!
NEVİN BALTA

Orta Doğu’nun Türkçesi
REŞİT YILMAZ

Türkçe giderse ne Türkiye kalır, ne Türk kalır
İSTANBUL HEGEMANYOSUNU ER GEÇ YIKACAĞIZ
Erdoğan: Libya'da barışa giden yol Türkiye'd
Rusya parlamenter sisteme mi dönüyor ?...
KADIN HAKLARI VE EŞİNDEN AYRILMAK DURUMUNDA
ANADOLU’NUN KÜLTÜR MÜHENDİSİ DURAK TURAN DÜZ
AMERİKA'YA LANET YAĞIYOR..
İDLİP'TE KAN VE GÖZ YAŞI DİNMİYOR
YOZGAT'IN HASBEKLİLER GECESİNDEN HAS GÖRÜNTÜL
SURİYE İLE İŞBİRLİĞİ İŞİMİZİ KOLAYLAŞTIRACAKT
BÖYLE CENAZE MERASİMİ GÖRÜLMEDİ, ONLARCA ÖLÜ
Erdoğan: Libya'da barışa giden yol Türkiye'd
İSTANBUL HEGEMANYOSUNU ER GEÇ YIKACAĞIZ
ANKARA
Yazılım : Networkbil.net
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ® www.turkiye anadoluhaberleri.com