Ana Sayfa Hakkımızda Foto Galeri Video Galeri Z.Defteri İletişim
Ankara Bilal Belik'in kızının nikah merasimi ile bir başka havaya büründü. Yüzlerce davetlinin katıldığı nikah merasimi Ankara Vilayetler Evi'nde gerçekleştirildi.
06-07-2013 16:51


Kızılcahamam Eski Kaymakamı ve hali hazırda Bursa İl Özel İdaresi Genel sekreteri olarak görev yapan Bilal Çelik'in kızının nikahına İçişleri Bakanlığı camiası ve bürokratlar büyük ilgi gösterdi.

       

Tam 11 şahitin yer aldığı nikahı Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki kıydı. Merkez Valisi Kasım Esen'in oğlu ile dünya evine giren Bilal Çelik'in kızının yakınları ve özellikle de gelin hanımın İstanbul'dan okul arkadaşları nikah merasimine büyük ilgi gösterdiler. Başta Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç olmak üzere birçok siyaset adamının yer aldığı davete katılanların daha ziyade bürokrasi kesiminden olması dikkat çekerken Kızılcahamamlılar ful kadro ile merasimde yer aldılar. Bu arada Ankara İl Genel Meclisi Meclis Başkanı Ahmet Aslanoğlu ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri  Adem Ceylan da nikah merasiminde hazır bulundular. Nikah merasiminden sonra bir konuşma yapan Bülent Arınç'ın, Bursi İl Özel İdaresi Genel sekreteri Bilal Yıldırım'dan söz ederken "Vali olmayı çoktan hak etti!" mesajı vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Bursa İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Çelik'in kızı Meryem Selma Çelik, Merkez Valisi Kasım Esen'in oğlu Mustafa Enes ile Ankara vilayet evinde  gerçekleşen nikah töreniyle evlendi.

Nikah törenine Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin,Bursa Valisi Şahabettin Harput, Ak Parti Bursa Milletvekilleri Hüseyin Şahin ve İsmail Aydın  İçişleri Bakan Yardımcısı Osman Güneş,İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Seyfullah Hacımüftüoğlu, İçişleri Bakanlığı Genel Sekreteri Abdurrahman AKDEMİR çok sayıda Vali, Kaymakam ve üst düzey bürokrat katıldı.

Ankara gölbaşında bulunan Vali Galip Demirel Vilayet evinde gerçekleşen nikah töreninde konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç çok sevinçli bir günümüzdeyiz hepimiz tanık olduk Meryem ve Mustafa'nın nikah akitleri tamamlandı, bu iki güzide gencimizi candan tebrik ediyorum dedi.

Bursa İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Çelik ise bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dost ve sevdiklerimize teşekkür ediyoruz açıklamasında bulundu.

Gelin hanımın arkadaşları arasında İstanbul ve Bursa'dan gelenler de vardı. Özellikle İstanbul'dan gelen okul arkadaşları şıklık ve zarafetlerinin yanında duruşları ile kendilerini fark ettirdiler.

 

 

4058 defa okunmuştur.
Etiketler : -
Yorumlar..
Henüz Yorum Yapılmamış
 
MEHMET AKYOL

LİBYA’YA ASKER GÖNDERİLMESİNİ DESTEKLİYORUM
CEVDET SEZGİN

PKK BELASINDAN KURTULMANIN ÇARESİ VARDIR
Gürhan GÜRSES

GECENİN SÜTÜNÜ RUHUN AVLUSUNA SAĞMAK "DEF"
NURETTİN DOĞAN

AH ŞU PARTİCİLİK VE MEZHEPÇİLİK!
NEVİN BALTA

Orta Doğu’nun Türkçesi
REŞİT YILMAZ

Türkçe giderse ne Türkiye kalır, ne Türk kalır
ADALET ESKİ BAKANI OLTAN SUNGURLU: TÜRKİYE’DE
KORKMAZCAN: AMERAKA GİZLİ ÖRGÜTLERİN YÖNETTİ
BAYINDIRLIK ESKİ BAKANLARINDAN CENGİZ ALT
RAHMETLİ ÖZAL'IN DANIŞMANINDAN MESAJ VAR!...
ESKİ CEZAEVİ KÜLTÜR MERKEZİNDE DÜZENLENEN MUH
MHP ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ GRUP B
BİR TOPLANTI DAHA İCRA EDİLDİ VE MUHTEŞEM ORG
DEPREM BÖLGELERİNE YARDIM YAĞIYOR
DEVLET YÖNETİMİNDE İDARECİNİN ROLÜ TARTIŞMAYA
SOHBET ÖZLEMİMİZİ DEREBAĞ KÖYLÜLERİ İLE GİDER
ANKARA
Yazılım : Networkbil.net
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ® www.turkiye anadoluhaberleri.com